image
 
image
image

Webdesign

Tvorba www stránek (webdesign) má celou řadu aspektů, které určují kvalitu webu. Hlavní z nich jsou:
- Grafické provedení stránek - graficky působivé stránky se zachováním firemní identity
- Technické provedení stránek - rychlé načítání, správné vykreslování
- Prvky použitelnosti www stránek - snadný pohyb po webu
- Prvky přístupnosti www stránek - kvalitní požitek z brouzdání internetem i pro slabozraké či jinak handicapované uživatele
 

Řešení www stránek

Při tvorbě internetové prezentace postupujeme tak, abychom plně porozuměli a vyhověli potřebám a záměrům zákazníka. Poskytujeme taková řešení, která naplní jeho očekávání a budou pro zákazníka zcela optimální.

Jedinečný profesionální grafický design zajistí přehlednost a jednoduchou orientaci uživatele. Vytvoření webové prezentace jsou přístupné, přehledné, srozumitelné a dostupné všem prohlížečům, které podporují moderní standardy webu.

Využíváme:

- Html
- CSS definice
- PHP
- JavaSkript
- MySQL
 

Dále nabízíme:

- zajištění spolehlivého webhostingu a domény
- registraci do katalogů
 

Corporate design

Z hlediska marketingových komunikací je vizuální podoba podnikové identity jen drobným dílkem rozsáhlého celku. Dílkem, který však má pro úspěch Vaší komunikační strategie velký význam.
 

Logo

Jedno z nejviditelnějších a nejnápadnějíšch vyjádření Vaší podnikové identity je právě logo (značka), které Vám ve spolupráci se zkušenými grafiky navrhneme.
 

Firemní tiskoviny

Jednotné firemní tiskoviny usnadňují komunikaci jak uvnitř podniku, tak s vnějšími subjekty. Jejich role při prosazování podnikové identity je mimořádně významná. Dodáme Vám hlavičkové papíry, vizitky i elektronické šablony pro kancelářský software.
 

Tiskový design

Oblasti visual communication design stále vévodí tištěné materiály. Ne všichni Vaši budoucí zákazníci používají internet, a právě pro ně bývá Váš tištěný reklamní materiál prvním blízkým setkáním s Vaší firmou nebo výrobkem.

Kompletní grafické zpracování

- katalogů
- firemních časopisů
- výročních zpráv apod.
 

Návrhy propagačních tiskovin

- inzeráty
- letáky
- plakáty
 

Návrhy služebních tiskovin

- vizitky
- hlavičkové papíry
- dopisní obálky
- novoročenky
- komplimentky apod.


 

 
image
image